مدرسه ستاپ

مدرسه معلم‌ها!

آدم‌ها بیشتر از ۱۲ سال مدرسه و چند سال دانشگاه نیاز به آموزش دارن! خصوصا اگه معلم باشن، اگه معلمِ کارآفرین باشن که دیگه راه طولانی رو برای یادگیری باید طی کنن
مخاطب‌های «مدرسه ستاپ» همه معلم هستن و آدمای متخصص جمع شدن تا دانش و تخصص خودشون رو با این معلم‌ها به اشتراک بذارن

مدرسه ستاپ

با هم یاد بگیریم!

دپارتمان های آموزشی

[fpdl.in]_businessman-success-success_7450-98_full

چرا استارت‌آپ‌های نوآوری و فناوری آموزشی با شکست مواجه می‌شوند؟!

ایجاد و نگهداری یک استارت‌آپ آموزشی در هیچ جای دنیا کار آسانی نیست. خیلی از استارتاپ‌های معروف دنیا مثل Knewton، Coursera، Udemy، Duolingo حتی پس از سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری هنوز در حال کشف و یادگیری در حوزه کاری خود هستند. این استارتاپ‌ها شناخته شده و در نگاه همه «نوآور و پیشرفته» هستند، اما همچنان راه زیادی تا تکامل و برطرف کردن عیب‌های خود دارند.
animated-eraser-painting-blank-easel-still-life

۸ استارتاپ‌ ایرانی حوزه نوجوان

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و نفوذ اینترنت به زندگی روزمره ما، پلتفرم‌های حوزه نوجوان به عنوان یکی از ابزارهای کلیدی برای ارتباط، یادگیری و سرگرمی نوجوانان بسیار مهم شده‌اند.
world-with-hand-drawn-icons

9 تا از بهترین رویدادهای فناوری و نوآوری‌های آموزشی در سال 2023

تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفتن است و همراهی با آخرین پیشرفت‌ها در زمینه فناوری و نوآوری‌های آموزشی (EdTech) برای مربیان، مدیران، فعالان و مبتکران این حوزه مهم‌تر از قبل شده است. حضور در رویدادهای مختلف فرصتی ویژه برای ارتباط با متخصصان هم‌فکر، گوش سپردن به حرف‌های رهبران فکری این حوزه و کشف راه حل‌های به‌روز فراهم می‎کند.

کارگاه‌ها

انجمن های تخصصی
فناورانه و نوآورانه

ثبت درخواست

لطفا زبان کیبورد خود را به حالت انگلیسی تنظیم کنید