9 تا از بهترین رویدادهای فناوری و نوآوری‌های آموزشی در سال 2023

تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفتن است و همراهی با آخرین پیشرفت‌ها در زمینه فناوری و نوآوری‌های آموزشی (EdTech) برای مربیان، مدیران، فعالان و مبتکران این حوزه مهم‌تر از قبل شده است. حضور در رویدادهای مختلف فرصتی ویژه برای ارتباط با متخصصان هم‌فکر، گوش سپردن به حرف‌های رهبران فکری این حوزه و کشف راه حل‌های به‌روز فراهم می‎کند.

تکنولوژی روز به روز در حال پیش رفتن است و همراهی با آخرین پیشرفت‌ها در زمینه فناوری و نوآوری‌های آموزشی (EdTech) برای مربیان، مدیران، فعالان و مبتکران این حوزه مهم‌تر از قبل شده است. حضور در رویدادهای مختلف فرصتی ویژه برای ارتباط با متخصصان هم‌فکر، گوش سپردن به حرف‌های رهبران فکری این حوزه و کشف راه حل‌های به‌روز فراهم می‎کند. ما در این مقاله به 9 تا از بهترین رویدادهای حوره فناوری و نوآوری‌‌های آموزشی بین‌المللی در سال 2023 پرداختیم و در خلال توضیحات هر بخش، مزیت‌های شرکت در این رویدادها را بیان می‌کنیم.

 

1_ کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انجمن فناوری در آموزش (ISTE):

مکان: سن آنتونیو، تگزاس، ایالات متحده آمریکا

ISTE یک کنفرانس مشهور است که مربیان، رهبران فناوری و نوآوران از سراسر جهان را گرد هم می آورد. این رویداد با برنامه‌ای گسترده شامل کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی‌های کلیدی و فرصت‌های شبکه‌سازی، برای کسانی که به دنبال کشف آخرین روندها و استراتژی‌های فناوری آموزشی هستند، ضروری است.

 

2_ AfroTech Experience

تاریخ: 8-11 نوامبر 2023

مکان: سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

The AfroTech Experience یک رویداد پیشگام است که نوآوران، کارآفرینان و فناوران سیاه‌پوست را معرفی می‌کند و سعی دارد از این طریق تبعیض نژادی را نادیده بگیرد و به سیاه‌پوستان این عرصه ارزش و احترام دهد . برنامه AfroTech Experience که از 8 تا 11 نوامبر 2023 در شهر پرنشاط سانفرانسیسکو، کالیفرنیا برگزار می شود، یک پلت فرم منحصر به فرد برای نمایش استعدادهای درخشان جامعه فناوری سیاه‌پوستان است.

 

3_ هفته فناوری آموزشی:

تاریخ: 2-5 اکتبر 2023

مکان: شهر نیویورک، ایالات متحده آمریکا

هفته ادتک که به تسریع پذیرش فناوری آموزشی می‌پردازد، جامعه متنوعی از کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، مربیان و سیاست‌گذاران از سراسر جهان را گرد هم می‌آورد. این کنفرانس چند روزه که از 2 تا 5 اکتبر 2023 در نیویورک برگزار شد، بستری را برای به اشتراک گذاشتن بینش، بحث در مورد بهترین شیوه‌ها و کاوش در آخرین پیشرفت‌ها در صنعت EdTech ارائه می‌دهد.

 

4_ EduTECH Asia

تاریخ: 8-9 نوامبر 2023

مکان: سنگاپور

EduTECH Asia یک رویداد فناوری آموزشی پیشرو است که مربیان، فناوران و نوآوران را از سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه گرد هم می‌آورد. این کنفرانس و نمایشگاه که در تاریخ 8 و 9 نوامبر 2023 در شهر پویا سنگاپور برگزار می‌شود، بستری را برای بررسی آخرین روندها، استراتژی‌ها و فناوری‌های شکل‌دهنده آینده آموزش فراهم می‌کند.

 

5_ EdTechXEurope

تاریخ: 22 ژوئن 2023

مکان: لندن، بریتانیا

EdTechXEurope  رهبران فکری جهانی، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را برای کشف آینده آموزش گرد هم می‌آورد. این رویداد دارای نکات کلیدی روشنگر، پنل‌های تعاملی و گفت‌وگو و فرصت‌های شبکه‌سازی است که بستری برای گفت‌وگوهای مهم در مورد موضوعاتی مانند تحول دیجیتال، هوش‌مصنوعی در آموزش و یادگیری مادام‌العمر ارائه می‌دهد.

 

6_ کنفرانس بین المللی آموزش IDP استرالیا (AIEC):

تاریخ: 10-13 اکتبر 2023

مکان: ملبورن، استرالیا

کنفرانس بین‌المللی آموزش IDP استرالیا (AIEC) یک رویداد برتر است که متخصصان و ذینفعان در زمینه آموزش بین‌المللی را گرد هم می‌آورد. از 10 تا 13 اکتبر 2023، در شهر ملبورن، استرالیا، این کنفرانس بستری را برای مربیان، سیاست‌گذاران، محققان و رهبران این عرصه ارائه می‌دهد تا با یکدیگر همکاری کنند، نقطه نظرهایشان را به اشتراک بگذارند، و شیوه‌های نوآورانه در بخش آموزش بین‌المللی را بررسی کنند.

 

7_ جایزه جهانی استارتاپ‌های فناوری آموزشی (GESA)‌ :

تاریخ TBA

مکان: آنلاین

جایزه جهانی استارت‌آپ‌های فناوری آموزشی، از بهترین استارت‌آپ‌های حوزه فناوری آموزشی در سراسر جهان تجلیل می‌کند. این رقابت در یک رویداد جهانی وقتی به اوج خود می‌رسد که در آن فینالیست‌ها راه حل‌های نوآورانه خود را به نمایش می‌گذارند. حضور در این رویداد فرصتی بی‌نظیر برای کشف استارتاپ‌های پیشگام فناوری آموزشی است و شرایط مشاهده آینده آموزش را از نزدیک فراهم می‌کند.

 

8_ موسسه استانداردهای نامحدود Unbounded Standards Institute)

تاریخ: 17-21 جولای 2023

مکان: رویداد مجازی

موسسه استانداردهای نامحدود یک رویداد یادگیری حرفه‌ای است که بر آموزش و ارزیابی مبتنی بر استانداردها متمرکز است. این رویداد مجازی که از 17 تا 21 ژوئیه 2023 برگزار می‌شود، مربیان، مدیران و مدیران برنامه درسی را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد تا در گفت‌وگوهای مختلف این حوزه شرکت کنند و استراتژی‌های عملی را برای اجرای استانداردها در کلاس درس به دست آورند.

 

9_ کنفرانس بین المللی آموزش و یادگیری الکترونیکی (ICEEL):

تاریخ: 25-27 نوامبر 2023

مکان: توکیو، ژاپن

کنفرانس بین‌المللی آموزش و یادگیری الکترونیکی محققان، دانشگاهیان و متخصصان حوزه فناوری‌های آموزشی را گرد هم می‌آورد تا یافته‌های تحقیقاتی و نقطه نظرات خود را در زمینه فناوری آموزش به اشتراک بگذارند. این رویداد بستری را برای شرکت در گفت‌وگوهای نظری، کاوش در تحقیقات نوآورانه و شبکه‌سازی با کارشناسان از سراسر جهان ارائه را می‌دهد.

آخرین خبرها