اخبار و بلاگ ستاپ

تفاهم‌نامه صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی البرز

به گزارش دبیرخانه رویداد ملی ستاپ؛ تفاهم‌نامه همکاری بین دبیرخانه رویداد و صندوق پژوهش و فناوری البرز منعقد شد.
3404253
819236a4-da98-4a3d-b342-d21c970b699d

تفاهم‌نامه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه امیرکبیر

به گزارش دبیرخانه رویداد ملی ستاپ؛ تفاهم‌نامه همکاری بین دبیرخانه رویداد و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه امیرکبیر منعقد شد.
1475732_323

امضای تفاهم‌نامه همکاری با صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران

به گزارش دبیرخانه‌ی رویداد ملی ستاپ؛ تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین خانه خلاق ستاپ و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران امضا شد. که به موجب آن، دانشگاه تهران در فرآیند دومین رویداد ملی ستاپ؛ همکاری و سرمایه گذاری خواهد داشت.
motivational-composition-goal-achievement

۵ مانع بزرگ جهت نوآوری در آموزش و پرورش

نوآوری در تعلیم و تربیت فقط متوجه به‌روزرسانی ابزارها نیست. تخته الکترونیک، نیمکت هوشمند یا کامپیوتری کردن روندها تا زمانی که تغییر اساسی ایجاد نشه، راه به جایی نمیبره.
۲۰۲۳۰۸۲۱۱۲۳۶۵۴_IMG_0070

پوستر دومین رویداد ملی ستاپ (سکوی تحول آموزش و پرورش) رونمایی شد/ حمایت از استارت‌آپ‌های تربیتی‌آموزشی تا سقف 10 میلیارد تومان!

رئیس قرارگاه اجرایی‌سازی سند تحول بنیادین در نشست خبری دومین رویداد ملی ستاپ گفت: ما در دوگانه آموزش و پرورش دولتی و خصوصی و در چنبره نظام بروکراتیک بالا به پایینی گرفتار شده‌ایم، بنابراین راه برون‌رفت از این ماجرا، نوع سوم حکمرانی تربیتی است که از آن به مردمی‌سازی آموزش می‌توان یاد کرد.

امضای تفاهم نامه همکاری با مرکز نوآوری امید

به گزارش دبیرخانه‌ی رویداد ملی ستاپ؛ تفاهم نامه‌ی همکاری بین دبیرخانه رویداد ملی ستاپ و مرکز نوآوری امید امضا شد.
2G5A0152

فراخوان جذب ایده و استارتاپ‌های تربیتی آموزشی

دومین رویداد ملی ستاپ با هدف حل نوآورانه و فناورانه چالش های نظام تعلیم و تربیت و با همکاری و حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (شبکه آموزش و سازمان بسیج تعاون) و هم چنین با هم‌افزایی مجموعه‌های فعال حوزه نوآوری‌های آموزشی-تربیتی،برگزار میگردد.
black-lives-matter-movement-with-text-bubble

بازدید معاونت علمی ریاست جمهوری از خانه خلاق و نوآوری ستاپ

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهور در بازدید و رونمایی محصولات خانه خلاق و نوآوری «ستاپ» از حمایت پنج هزار میلیارد ریالی برای توسعه صنایع خلاق و فناوری‌های نرم و فرهنگی بر بستر صندوق صنایع خلاق خبر داد.
IMG_2694

خانه خلاق و نوآوری ستاپ

حالا که با خانه خلاق و پیشینه‌ی اون آشنا شدید، وقتشه که یکم خودمونی‌تر با ستاپ آشنا بشید. قبل از اینکه بخوایم به معرفی خود ستاپ بپردازیم، بیاید یکم بریم عقب‌تر و ببینیم اصن چرا ستاپ؟
IMG_20220702_121852

خانه‌مان را با هم می‌سازیم!

آدم‌ها عمدتا از روی اسم خانه خلاق این طور برداشت می‌کنند که مرکزی است برای آدم‌های خلاق و بس! در عین اینکه این مفهوم درست است ولی تمام معنای آن را شامل نمی‌شود. مراکز خلاق و نوآوری از سال‌ها پیش تأسیس شده‌اند تا به رشد و پرورش ایده‌های خلاقانه بپردازند. این ایده‌ها لزوما در ذهن آدم‌هایی که ما آن‌ها را خلاق می‌شناسیم، رشد نکرده‌اند؛ بلکه خیلی از آن‌ها حاصل تفکر انسان‌هایی معمولی بودند که به خودشان اجازه ورود به فضای اکوسیستمی را دادند و تصمیم گرفتند تا مسیر تازه‌ای برای حل مسائل پیدا کنند.
قبل بلاگ

حقیقت اینه که تمام اجزای یه خونه نشون‌دهنده هویت واقعی خونه است

حقیقت اینه که تمام اجزای یه خونه نشون‌دهنده هویت واقعی خونه است‌؛ یعنی اگر قراره آدمای یه خونه شاد باشن، پس باید توی اون خونه چیزهایی باشه که آدما رو خوشحال می‌کنه. حالا ما توی ستاپ قراره خلاق و نوآور باشیم. پس؟ نیازه که تک تک بخش‌های خونه‌مون رو خلاقانه بسازیم. اینجا اسمش روشه: بلاگ، رسمش هم روشه‌: به جدیت یه مقاله! اما ما قراره یه چیزی بسازیم که قبل از اون نبوده. برای همین از همین الان بهتون این خبر خوش بدیم که اینجا خبری از مطالب خشک و نامفهوم نیست. من اینجام تا خلاقیت جای خودشو پیدا کنه. اینجا بلاگ ستاپه
wood-house-with-light-bulb-table-symbol-construction_391052-652

اختتامیه رویداد ملی ستاپ

اختتامیه رویداد ملی ستاپ (سکوی تحول آموزش و پرورش) با حمایت مؤسسه علمی رزمندگان و شرکت علم و فناوری پیشگامان برگزار شد.
IMG_9218

فضای کار اشتراکی ؛ خالق شرکت های معروف دنیا

همه استارتاپ ها و شرکت های بزرگ قرار نیست کارشون رو از یه دفترکار شخصی پیشرفته و مجهز شروع کنن! امروز میخواهیم با چند تا از موفق ترین استارتاپ های دنیا آشنا بشیم که کارشون رو از یک فضای کار اشتراکی شروع کردن!
_MG_4616

معرفی کتاب متاورس

در این کتاب نویسنده به این سوال پاسخ میده که متاورس دقیقا چیه ، چه فرقی با واقعیت مجازی و هوش مصنوعی داره و مثلا چه طوری در صنعت بازی به کار برده میشه! علاوه بر اون فصل هایی از این کتاب به املاک مجازی ، شیوه های سرمایه گذاری و پروژه های برتر رمز ارزی در متاورس اختصاص داده شدن.
متاورس

روز جهانی محصول

امروز میخواهیم چندتا از محصولات نوآورانه و خلاقانه ی حوزه آموزش رو بهتون معرفی کنیم. این محصول با بازی های خلاقانه ، قوانین نور و لیزر رو به صورت عملی به بچه ها آموزش میده.
1